MIOT D

W październiku 2012 roku Nami została skojarzona po raz drugi z czarno-białym psem IQ at Vangeldis. Z tego kojarzenia 28 grudnia urodziła się ważąca 360g. czarno-biała suczka o imieniu Demi.

Osoby zainteresowane szczeniętami proszone są o kontakt mailowy lub telefoniczny, w celu wstępnej rezerwacji.


Hodowla Border Collie - Nami i Aik
Hodowla Border Collie - Demi - mamy szczenięta


MIOT C

W marcu 2011 Nami została skojarzona z przepięknym czarno-białym psem Never Never Land Quick Switch.

Switch ma wspaniały charakter, zacięcie sportowe, oraz imponujące sukcesy wystawowe:
Młodzieżowy Champion Polski, Młodzieżowy Champion Litwy, ChampionPolski, Champion Litwy, Champion Estonii, Champion Rosji, Champion RKF, Champion Rumunii, Champion Czarnogóry, Champion Macedonii, Champion Bułgarii, Klubowy Champion Bułgarii, Grand Champion Bułgarii, Champion Gruzjii, Champion Gruzińskiej Federacji Kynologicznej, BALKAN CHAMPION, ZWYCIĘZCA ŁOTWY 2010, Próba Instynktu Pasterskiego PIP - zaliczona.


We wtorek 24 maja 2011 w nocy Nami urodziła piękne cztery suczki. Jedna z nich jest bardzo oryginalna, ponieważ ma tylko ciemną plamką na głowie i ciemno okolone oko, a resztę głowy białą, druga jest czarno-biała, a trzecia czarno-biała podpalana (tricolor).
Suczki ważyły w kolejności narodzin: 350, 320, 350g i 385g. Imiona suczek w tym miocie będą na literę C.Hodowla Border Collie - Nami i Switch
Hodowla Border Collie - Mamy szczenięta

Never Never Land Quick Switch - galeria:

Hodowla Border Collie - Never Never Land Quick Switch

MIOT B

W kwietniu 2010 Nami została skojarzona z pięknym, czarno-białym psem, Championie Polski i Młodzieżowym Championie Polski Borderguard IQ AT VANGELDIS w domu nazywanym Aikiem.

Pies przeszedł następujace badania:

W nocy z 11-go na 12-go czerwca 2010 Nami urodziła trzy pieski. Miot jest dość wyrównany. Waga szczeniąt po urodzeniu była nastepująca: pierwszy urodzony piesek, ten po środku na zdjęciu ważył 390g, drugi na dole po prawej 375g, a trzeci w kolejności urodzenia, ten po lewej 415g. Imiona piesków z tego miotu będą zaczynały się na literę B.

Wszystkie szczenięta mają już nowe domy.Hodowla Border Collie - Nami i Aik
Hodowla Border Collie - Mamy szczenięta
Hodowla Border Collie - Mamy szczenięta


MIOT A

W kwietniu 2009 roku Nami została po raz pierwszy pokryta pięknym psem, maści blue-merle Grand Blue Leśna Ostoja o imieniu Spot.

Skrótowy rodowód psa:

7 czerwca 2009 r. urodziły się dwa pieski. Jeden czarno-biały o imieniu Astro i drugi blue-merle o imieniu Akson.
Szczenięta odziedziczyły po ojcu piękne futerko, oraz zrównoważony charakter.Hodowla Border Collie - Nami i Spot Hodowla Border Collie - Mamy szczenięta

Pieski mają już nowe domy, Astro zamieszkał w Ostródzie, a Akson w Raciborzu.

Created by Diamond Studio :: All right's reserved :: Copyright M.Jabłoński
Home | O mnie | Moje pierwsze psy | Border Collie | Moja Borderka - Nami | Szczenięta | Poprzednie mioty | Linki